SKÅL, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand.

455249. SKÅL, stentøj, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Længde 29 cm.

Brugsslitage Ridser og misfarvning på ydersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 29 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 330