OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, fugle, signeret, -87.

4551413. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel, fugle, signeret, -87.

Mål med ramme ca.: 40x54 cm.
Billedmål ca.: 26x40 cm.
Træramme med beskyttelsesglas.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål med ramme ca.: 40x54 cm.
Billedmål ca.: 26x40 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 155