455139. SALON GROUP, 6 dele, gustaviansk stil, Axel Beckmans møbler, Norrköping, midten af det 20. århundrede.
Gruppen består af en sofa (længde 200 cm), et par stole, et par taburetter og et bord (længde 106 cm, bredde 57 cm, højde 74 cm).
Brugsslitage. Mindre mærker, ridser.