EINAR LYNGE-AHLBERG. Organisk væv, gouache, usigneret.

4551054. EINAR LYNGE-AHLBERG. Organisk væv, gouache, usigneret.

A tergo med udstillingsetiket fra Galerie Bleue, Stockholm, dateret 1984
Dagmål: 66 x 47 cm
Rammemål: 78 x 60 cm.

Montering med fugteffekt.

Kunstner/designer

Einar Lynge-Ahlberg (1913–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagmål: 66 x 47 cm
Rammemål: 78 x 60 cm.

Montering med fugteffekt.

Kunstner/designer

Antal besøg: 347