VALDEMAR VENNERSTEN. Olie på panel, abstrakt komposition, signeret.

4550849. VALDEMAR VENNERSTEN. Olie på panel, abstrakt komposition, signeret.

Uindrammet.
Dimensioner ca.: 41x51 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet.
Dimensioner ca.: 41x51 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 181