VÆDDEMÅLSBORD. 3 stk., Svante Skogh til AB Seffle Möbelfabrik.

4550389. VÆDDEMÅLSBORD. 3 stk., Svante Skogh til AB Seffle Möbelfabrik.

Fineret teak.
Maksimale dimensioner længde 61, bredde 43, højde 48 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret teak.

Antal besøg: 652