ETTORE SOTTSASS & PERRY KING. skrivemaskine, „Valentine S“, Olivetti.

4550378. ETTORE SOTTSASS & PERRY KING. skrivemaskine, „Valentine S“, Olivetti.

I original taske.
Bredde ca. 32 cm. Dybde ca. 35 cm ekskl. håndtag. Højde ca. 10 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

I original taske.

Antal besøg: 231