Kommode, kirsebær, Sverige, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

455032. Kommode, kirsebær, Sverige, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Længde 85 cm.

Mindre ridser og blå mærker.
Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 85 cm.

Mindre ridser og blå mærker.
Brugsslitage.

Antal besøg: 1.221