AXEL WALLERT. Fårehold, akvarel.

4549844. AXEL WALLERT. Fårehold, akvarel.

Signeret og dateret Wallert 1927, billedmål ca 50x67, karmmål 69x84 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Axel Wallert (1890–1962)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Axel Wallert (1890–1962)

Antal besøg: 204