Hjort Knudsen, sofagruppe, Danmark, 21. århundrede.

4549639. Hjort Knudsen, sofagruppe, Danmark, 21. århundrede.

Tre-sæders sofa og to lænestole. Lys mønstret polstring med løv.

Siddehøjde sofa 43
Højde 103
Længde 200

(cm).

Brugsslitage, nogle mindre stænk/pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Siddehøjde sofa 43
Højde 103
Længde 200

(cm).

Antal besøg: 533