FOLKEKJOLE, Estland, midten af det 20. århundrede.

45481. FOLKEKJOLE, Estland, midten af det 20. århundrede.

Dragt bestående af bluse, kjole, forklæde, hat og bælte.
Størrelse 40/42.

Pletter og brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 40/42.

Pletter og brugsslitage.

Antal besøg: 8.847