ÅKE ROLFSTADIUS. Vægskulptur, relief, kobber, signeret.

4548099. ÅKE ROLFSTADIUS. Vægskulptur, relief, kobber, signeret.

Motiv af påfugl

Dimensioner: 80,5 x 80,5 cm.

Reparation, ridser, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af påfugl

Dimensioner: 80,5 x 80,5 cm.

Antal besøg: 235