WILLIAM OLIVER. olie på lærred, signeret.

454808. WILLIAM OLIVER. olie på lærred, signeret.

Portræt af kvinde ved stranden. Cirka 75 x 49 cm.

Knitring og mindre farvetab. Duge. Kvindens næse er efterladt umalet på et senere tidspunkt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.626