VINGLAS OG SPEDIENSGLAS, 12 stk, nysølv, 1900-tallet.

454787. VINGLAS OG SPEDIENSGLAS, 12 stk, nysølv, 1900-tallet.

Indgraveret indretning.
6 vinglas, højde 16 cm.
6 likørglas, højde 8 cm.

Brugsslitage, ridser, lejlighedsvis mørkfarvning og slidt forsølvning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indgraveret indretning.
6 vinglas, højde 16 cm.
6 likørglas, højde 8 cm.

Antal besøg: 5.517