DESK, med hylde, teaktræ, "String", Karin og Nils "Nisse" Strinning, 1950'erne.

454680. DESK, med hylde, teaktræ, "String", Karin og Nils "Nisse" Strinning, 1950'erne.

Fire hylder, to magasinhylder til skrå og en skrivebordsdel med to skuffer.
Længde 80, bredde 60, højde 198 cm.

Mindre slitage, mindre ridser og mindre mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 10.324