IVAN HOFLUND. Kystbillede, olie på panel, signeret.

4546393. IVAN HOFLUND. Kystbillede, olie på panel, signeret.

27 x 38 cm. Ramme 43 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 38 cm. Ramme 43 x 55 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besøg: 253