LEGETØJSBIL, blik, racerbil, 1930'erne/40'erne.

454611. LEGETØJSBIL, blik, racerbil, 1930'erne/40'erne.

Litograferet metalplade, racerbil med urværksmotor, fremstillet i England, længde 31 cm.

Nøgle mangler, ikke funktionstestet, ridser, buler, hjul løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.955