Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
ARNOLD NOLLE SVENSSON. Olie på lærred, Ko og hest på grønt græs, signeret.
454589. ARNOLD NOLLE SVENSSON. Olie på lærred, Ko og hest på grønt græs, signeret.
55 x 70 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
55 x 70 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg:
1.262