4 KINESISKE BLÆKTEGNINGER.

4 KINESISKE BLÆKTEGNINGER.
4544879. 4 KINESISKE BLÆKTEGNINGER.

-20. århundrede- Diverse landskaber, 4 stk., blæk på papir, signeret én gang, ca. 31,5 x 40,5 cm
monteret på pap, uindrammet.

små tegn på alder.

Få foretaget en gratis vurdering!

monteret på pap, uindrammet.

små tegn på alder.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besøg: 91