LAGE CARLSSON. Olie på panel, vindmøller, signeret.

4544242. LAGE CARLSSON. Olie på panel, vindmøller, signeret.

36 x 45 cm
Rammemål ca. 45 x 55 cm.

Mindre slid.

Kunstner/designer

Lage Carlsson (1907–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

36 x 45 cm
Rammemål ca. 45 x 55 cm.

Mindre slid.

Kunstner/designer

Lage Carlsson (1907–1983)

Antal besøg: 155