MARCUS LARSON (1825-64). LANDSKAB MED FJORDE.

4543956. MARCUS LARSON (1825-64). LANDSKAB MED FJORDE.

Signeret, olie på lærred 42x60 cm, karmmål 63x84 cm, karmmål 63x84 cm.

Gulnet lak, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet lak, overfladesnavs.

Antal besøg: 767