LYSESTAKER, 1 par, messing, Carl Keijser & C:o, Westerås.

454348. LYSESTAKER, 1 par, messing, Carl Keijser & C:o, Westerås.

Højde ca 14,5 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 14,5 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 470