Kommode, omkring år 1900.

Kommode, omkring år 1900.
454345. Kommode, omkring år 1900.

Hårdttræ og rodfiner. Messing beslag. Skåret og drejet indretning. Længde 105. Bredde 54. Højde 85 cm.

Have på. Noget falmet og plettet skive. Mindre afslag. Solblegede skuffefronter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 499