BIBLIOTEKSTRAPPER, engelsk stil, 1900-tallet.

454269. BIBLIOTEKSTRAPPER, engelsk stil, 1900-tallet.

Fire trin, beklædt med læder Højde 120 cm.

Brugsslitage, stødmærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.926