SVEN STORM. Olie på lærred foret på Panel.

454266. SVEN STORM. Olie på lærred foret på Panel.

Folk i båd. Signeret Storm, Vik -55 34x70 cm.

Slitage.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Antal besøg: 386