BROR JÖNSSON. Togstation med figurer. Olie på lærred, signeret.

4542270. BROR JÖNSSON. Togstation med figurer. Olie på lærred, signeret.

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bror Jönsson (Født 1931)

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bror Jönsson (Født 1931)

Antal besøg: 286