GIDEON ISAKSSON. olie på panel, husudsigt Trelleborg.

4542196. GIDEON ISAKSSON. olie på panel, husudsigt Trelleborg.

Signeret.
Rammemål 46x62cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Gideon Isaksson (1911–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Rammemål 46x62cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Gideon Isaksson (1911–1980)

Antal besøg: 189