ASSAR GÖRANSSON, olie på panel, „Karlssons sommerhus Nassa“.

4542194. ASSAR GÖRANSSON, olie på panel, „Karlssons sommerhus Nassa“.

Signeret.
Rammemål 65x57cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Rammemål 65x57cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 174