MARIONET, stof og træ, asiatisk.

454144. MARIONET, stof og træ, asiatisk.

Marionet, udskåret træhoved, trækrop med traditionelt tøj, håndtag med reb, højde 95 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.532