SOFA, „Calais“, fløjlbetræk, Venture Design.

4541157. SOFA, „Calais“, fløjlbetræk, Venture Design.

Længde 180, bredde 78, højde 75 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 374