BORDPENDUL. Malet træ. Rococo stil, midten af det 20. århundrede.

4541095. BORDPENDUL. Malet træ. Rococo stil, midten af det 20. århundrede.

45x22x13 cm.

Blækket til suspensionen af pendulet væk, ridser, mærker, overfladeslid. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

45x22x13 cm.

Antal besøg: 212