BOB & DRIES VAN DEN BERGHE. STOL, „Iris“, Tranekær Møble, Danmark.

4541004. BOB & DRIES VAN DEN BERGHE. STOL, „Iris“, Tranekær Møble, Danmark.

Sæder betrukket med kunstlæder. Ikke bemærket. Sædehøjde ca. 45 cm. Ryggens højde ca. 114 cm.

Brugsslitage. Emblemer på sædet. En møtrik nedenunder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 374