Spænde, forgyldt bronze, jern, 17./19. århundrede.

4540616. Spænde, forgyldt bronze, jern, 17./19. århundrede.

Spændemål 6,5x6,5 cm
Total længde med læderrem 12,5 cm.

slid, snavs, rust på jern.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spændemål 6,5x6,5 cm

slid, snavs, rust på jern.

Antal besøg: 391