NATBORD, teak, Jason, Danmark, 1950'erne/60'erne.

454028. NATBORD, teak, Jason, Danmark, 1950'erne/60'erne.

No 203 Længde 42, bredde 72, højde 62.

Mindre slitage, mindre ridser og mindre mærker. Øvre skive med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 447