SPISEBORD, hvid laminatplade, central forkromet søjlebase, 21. århundrede.

4538599. SPISEBORD, hvid laminatplade, central forkromet søjlebase, 21. århundrede.

Diameter ca. 120 cm.
Højde ca. 74 cm.

Slid, ridser og mærker. Slag/kantskader samt revne i kanten. Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 120 cm.
Højde ca. 74 cm.

Antal besøg: 414