UKENDT KUNSTNER, LANDSKAB MED VANDLØB OG BÅD.

4537690. UKENDT KUNSTNER, LANDSKAB MED VANDLØB OG BÅD.

Ikke signeret, olie på panel, 30x44 cm.

Ramme med håndteringsslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med håndteringsslid.

Antal besøg: 227