UNO STALLARHOLM. Tegning, signeret Stallarholm.

4537663. UNO STALLARHOLM. Tegning, signeret Stallarholm.

Dimensioner tegning 35x20 cm
Dimensioner ramme 51,5x35 cm.

Overfladeslitage på rammen.
Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner tegning 35x20 cm
Dimensioner ramme 51,5x35 cm.

Overfladeslitage på rammen.

Antal besøg: 168