HAVESTOLE, 1 par, malet metal, Byarums Bruk.

453742. HAVESTOLE, 1 par, malet metal, Byarums Bruk.

Ryghøjde 90 cm.

Slitage og lidt rust. Møbelben mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 90 cm.

Antal besøg: 514