PLANTEBORD, grønmalet metal, industrielt design.

453721. PLANTEBORD, grønmalet metal, industrielt design.

Længde 60, bredde 40, højde 73 cm.

Plettet og omfattende slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 748