Sovesofa, teak, „Elias“, Bra Bohag, Linköping, 1950'er/60'erne.

4536669. Sovesofa, teak, „Elias“, Bra Bohag, Linköping, 1950'er/60'erne.

Sammenklappelig sengedelen. Længde ca 212, bredde 85, højde 79 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter. Polstring med slid/skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 359