ROBERT WENGLER, gyngestol, rotting. Danmark.

4536142. ROBERT WENGLER, gyngestol, rotting. Danmark.

Ca. 67 x 60 x 85 cm.

Brugsslitage, Rattan binding mangler på venstre armlæn og er faldet på højre armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 67 x 60 x 85 cm.

Antal besøg: 195