ARMBÅNDSURE. BORGER OG FORENET KREDSLØB. AUTOMATISK. TO DELE.

4535596. ARMBÅNDSURE. BORGER OG FORENET KREDSLØB. AUTOMATISK. TO DELE.

Citizen, 1960'erne.
Sølv urskive, stålkasse, datovisning.
Kal: Citizen 5470 N.
Case nr.: 4-540018 T/00506597.
Ref.nr.: 62-7038.
Diameter: 37mm.

United Orbit, 1960'erne/70'erne.
Sort farvet skive, stålkasse, datovisning.
Kal: sandsynligvis ETA 2472.
Case nr.: 811043.
Diameter: 36mm.

Brugsslitage. Små ridser, mærker og stik. Citizen frontglas med revne. Citizen ser ud til at arbejde, men United Orbit fungerer ikke. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Citizen, 1960'erne.
Kal: Citizen 5470 N.
Ref.nr.: 62-7038.
Diameter: 37mm.

Kal: sandsynligvis ETA 2472.
Case nr.: 811043.
Diameter: 36mm.

Antal besøg: 577