ARMBÅNDSURE. BORGER OG FORENET KREDSLØB. AUTOMATISK. TO DELE.
4535596. ARMBÅNDSURE. BORGER OG FORENET KREDSLØB. AUTOMATISK. TO DELE.
Citizen, 1960'erne.
Sølv urskive, stålkasse, datovisning.
Kal: Citizen 5470 N.
Case nr.: 4-540018 T/00506597.
Ref.nr.: 62-7038.
Diameter: 37mm.
United Orbit, 1960'erne/70'erne.
Sort farvet skive, stålkasse, datovisning.
Kal: sandsynligvis ETA 2472.
Case nr.: 811043.
Diameter: 36mm.
Brugsslitage. Små ridser, mærker og stik. Citizen frontglas med revne. Citizen ser ud til at arbejde, men United Orbit fungerer ikke. Der ydes ingen funktionel garanti.
Citizen, 1960'erne.
Kal: Citizen 5470 N.
Ref.nr.: 62-7038.
Diameter: 37mm.
Kal: sandsynligvis ETA 2472.
Case nr.: 811043.
Diameter: 36mm.