LOFTSLAMPE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

453434. LOFTSLAMPE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

Loftslampe med metalramme og plastrem Diameter 36, højde 40 cm.

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ikke anmeldt.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 392