SYKASSE, samt sytilbehør, midten af det 20. århundrede.

453425. SYKASSE, samt sytilbehør, midten af det 20. århundrede.

Syboks på benstativ, fyldt med sytilbehør og mønstre som strikkepinde, garn, tråd, nåle, knapper etc. Længde 52, bredde 36, højde 67 cm.

Brugsslitage, maling revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, maling revner.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 970