Postkort med kortæske, for det meste rejsekort, 20. årh.

4533583. Postkort med kortæske, for det meste rejsekort, 20. årh.

Kortæske ca. 31 x 17 x 13 cm.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået.
Skader kan forekomme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kortæske ca. 31 x 17 x 13 cm.

Skader kan forekomme.

Antal besøg: 203