ARVID EUGEN WALLINDER olie på plade, signeret -43.

4533544. ARVID EUGEN WALLINDER olie på plade, signeret -43.

„Tivolit er kommet til Vännö-parken“.
Billedmål 31x31 cm
Rammemål 42x41 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 31x31 cm
Rammemål 42x41 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 232