JOEL DUFSTRÖM olie på lærred, signeret -62.

4533531. JOEL DUFSTRÖM olie på lærred, signeret -62.

Lærred dimensioner 38x32 cm.
Rammemål 48x42 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred dimensioner 38x32 cm.
Rammemål 48x42 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 144