BACKGAMMON. Blandede medier, sommerhus vi vander, signeret.

4532653. BACKGAMMON. Blandede medier, sommerhus vi vander, signeret.

Karmmål ca. 45x37 cm, billedmål inde i passepartout ca. 19x13 cm.

Brugsslitage. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Soldattorpsgatan 5
55474 Jönköping
Sverige

Placering
I-2A
Antal besøg: 148