NILS MÖLLER. 1917-2004, "Spring flow" olie på Panel, signeret.

453257. NILS MÖLLER. 1917-2004, "Spring flow" olie på Panel, signeret.

42 x 27,5 cm.

Løs i kluden.

Kunstner/designer

Nils Möller (1917–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

42 x 27,5 cm.

Løs i kluden.

Kunstner/designer

Nils Möller (1917–2004)

Antal besøg: 541