OLLE ERIKSSON olie på panel, signeret.

4532516. OLLE ERIKSSON olie på panel, signeret.

Stofmål 27x22 cm.
Rammemål 41x37 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stofmål 27x22 cm.
Rammemål 41x37 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 534